KRAINA PRZYGÓD Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
Strona głowna  /  Aktualności  /  Materiały dydaktyczne do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci
Materiały dydaktyczne do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci
data dodania: 2020-03-23 12:11:51

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a przy tym chcąc zachęcić dzieci do przebywania w domu i naukę; przygotowaliśmy serię pakietów materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

W ramach akcji „Dzieci uczą rodziców w domu” w środy i piątki na stronie internetowej www.crl.org.pl będą ukazywać się materiały do pobrania całkowicie za darmo. Zamieszczane lekcje obejmują tematykę zdrowego bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii czy historii. Liczba lekcji będzie zależna od rozwoju sytuacji i ewentualnej decyzji co do wydłużenia okresu zamknięcia placówek.