KRAINA PRZYGÓD Przedszkole Miejskie Nr 13 w Ostrołęce
Strona głowna  /  Galeria
Witamy w dziale galeria
data dodania: 2018-11-05

22 pażdziernika nasze przedszkole odwiedzili strażacy. Dzieci podczas spotkania miały okazję zapozać się ze sprzętem strażackim, jaki potrzebny jest do gaszenia pożarów i ratowania ludzi zakleszczonych po wypadkach samochodowych. Przedszkolaki skorzystały też z propozycji i chętnie obejrzały wnętrze samochodu strażackiego. Bardzo dziękujemy za wizytę :)

data dodania: 2018-10-28

W tym roku również, nasze przedszkole kontynuuje akcję czytania dzieciom przez rodziców. Akcja ta obejmuje wszystkie grupy przedszkolne. Zawsze miło nam jest gościć i słuchać pięknych utworów czytanych przez rodziców. W październiku grupę Biedronek odwiedziły mama Antosia i Julii. Dziękujemy :)

data dodania: 2018-10-28

Dzieci z grupy Biedronek uczestniczyły w jesiennych zabawach integracyjnych zoorganizowanych  przez Przedszkole Miejskie Nr 5 z osiedla Wojciechowice.

data dodania: 2018-10-28

W październiku Jagódki gościły mamę Nadii, która przeczytała dzieciom bardzo pouczającą bajkę o dobrych manierach. Dziękujemy :)

data dodania: 2018-10-07

Wizyta policjantów w przedszkolu to zawsze duże wydarzenie. W spotkaniu z funkcjonariuszami udział wzięły Biedronki, Jeżyki i Jagódki. Policjanci przypomnieli najważniejsze zasady poruszania się pieszych na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną oraz bez niej , zaznaczyli bardzo ważną rolę noszenia odblasków oraz wykonali pokaz prawidłowo zapiętego fotelika dziecięcego w samochodzie. Spotkanie odbyło się w ramach programu "Bezpieczy przedszkolak".